تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۱۲۱۱۲۹۴

ایمیل info@karafeed.com

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

بازوان گرم غذای شرکتی- نیروی کمکی سازمان شما

غذا و دغدغه‌ی آن اغلب به چشم نیاز ضروری نگریسته می‌شوند و انسان در وهله‌ی اول در صدد رفع این نیاز است تا اینکه نگاهی انگیزشی به آن داشته باشد. هرچند تهیه‌ی غذای مناسب و حتی‌الامکان متفاوت از هر روز کمی آرمانگرایانه به نظر برسد اما کارافید در تلاش است با افزودن چاشنی انگیزش به غذای شرکتی، آن را به عاملی برای بهبود عملکرد هرچه بیشتر کارمندان و پیشرفت سازمان‌ها بازتعریف کند. در ادامه مواردی بررسی خواهند شد که می‌توانند غذا را به عاملی برای ایجاد انگیزه‌ی بیشتر در میان کارمندان بدل کنند.

 

 

جشن

موفقیت همواره حاصل یک تلاش دسته‌جمعی و تمرکز همه‌ی عوامل یک مجموعه بر روی یک هدف مشترک است. لذت این کامیابی‌ها می‌تواند با سفارش یک غذای ویژه و خوش‌طعم از یک تهیه غذای شرکتی معتبر و برگرازی یک جشن درون سازمانی دوچندان شده و انگیزه‌ی کارمندان را برای رسیدن به پیروزی‌های آتی افزایش می‌دهد.

فصل شلوغ کاری

در مواقعی از سال مانند اواخر ماه یا فصل حجم کارها به بیشترین حد خود می‌رسد. کسی فرصت سرخاراندن هم ندارد و دقایق حکم طلا را دارند. با توجه به وقت‌گیر بودن پروسه سفارش و تحویل غذا، این امر می‌تواند انرژی و تمرکز کارمندان را گرفته و بر عملکرد آنها تاثیر منفی بگذارد. بهترین روش برای حل این معضل و آسودگی خیال هرچه بیشتر واگذاری کار به کارافید است. تهیه غذای شرکتی کارافید غذای گرم و خوش‌طعم را با مناسب‌ترین قیمت به شما تحویل می‌دهد و غبار نگرانی را از چهره‌ی شرکت شما از این بابت می‌زداید.

جذب بهترین‌ها

هرچه کارکنان یک مجموعه از توانایی‌های بیشتری برخوردار باشند مسیر رسیدن به موفقیت هموارتر خواهد بود. سازمان‌هایی که خدمات جانبی بهتری به کارمندان خود ارائه می‌دهند همواره گزینه‌ی جذابی برای گزینه‌های شغلی مستعد هستند. غذای خوب بی‌شک یکی از این خدمات است. یک غذای شرکتی خوش‌طعم می‌تواند عاملی باشد تا این افراد سازمان شما را برای فعالیت انتخاب نموده و مجموعه‌ی شما شرکتی متشکل از زبده‌ترین کارکنان خواهد شد.

رقبا

با توجه به بازار داغ رقابت بین شرکت‌ها، هرگونه مشخصه مثبت در سازمان می‌تواند شما را به صدر جدول رده‌بندی بهترین‌ها نزدیک‌تر کند. مطمئن باشید کارمندان هر شرکتی پیگیر اوضاع رقبای خود هستند و شرایط آنها را رصد می‌کنند. غذا یکی از مواردی است که این شرایط را شامل می‌شود. اگر غذای شرکتی رقیب کیفیت و مزایای بهتری نسبت به غذای ارائه شده توسط شرکت شما داشته باشد باید منتظر زمزمه‌های شکایت گونه‌ی کارمندان باشید. بهترین غذای شرکتی را برای کارمندان خود فراهم کنید تا آنها برای بودن در مجموعه‌ی پویایی مثل سازمان شما به دوستان شاغل خود در شرکت‌های رقیب فخر بفروشند.

صمیمیت و یکدلی

ایجاد صمیمیت بین کارمندان باعث تقویت حس مسئولیت‌پذیری آنها می‌شود. یکی از عوامل موثری که می‌تواند به ایجاد این صمیمیت کمک شایانی کند صرف یک وعده غذای شرکتی متفاوت و منحصربه‌فرد به صورت دسته‌جمعی‌ست. کارافید بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید با تهیه‌ی یک غذای خوش‌طعم برای کارمندان خود بستر لازم برای ایجاد یکدلی و صمیمیت بین آنها را فراهم کنید.

به استقبال تعطیلات آخر هفته

ساعات پایانی کار هفتگی تداعی کننده‌ی حس انتظار دوران مدرسه برای خوردن زنگ پایان کلاس‌ها در روزهای پنج‌شنبه است. خستگی حاصل از یک هفته کار سخت و اغلب تکراری و لحظه‌شماری برای فرار به سوی تعطیلات آخر هفته، سطح تمرکز کارمندان را به میزان چشم‌گیری کاهش می‌دهد. چاره‌ی کار صرف یک ناهار کاری یا یک میان‌وعده‌ی انرژی‌بخش است تا به کارمندان خود نشان دهید جز کار شما چیزهای دیگری مانند اهمیت به روحیه و سلامتی آنها نیز هست که برای‌تان اهمیت دارد.

 

مهمان‌های کاری

شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که قصد سرمایه‌گذاری و همکاری با شما دارند تمام جزئیات سازمان‌تان را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند تا علاوه بر این که میزان توانایی شما را در انجام کار مورد نظر بسنجند؛ فرهنگ، منش و نظم سازمان‌تان را نیز محک بزنند. بی‌شک اگر ببینند شرکت شما با کارمندان رفتاری مطلوب داشته و تمامی نیازهای آنها به بهترین شکل ممکن محترم شمرده می‌شود، به لغزاندن قلم جهت امضا پای قرارداد همکاری مشتاق‌تر می‌شوند. اغلب این نشست‌ها ساعت ها به طول می‌انجامد و شرکت شما می‌بایست در این زمان میزبان خوبی برای مهمانانش باشد. اگر طرف قرارداد شما یک تهیه غذای شرکتی توانمند باشد با خیال راحت می‌توانید این کار را به او سپرده و لذت ناهاری با طعم متفاوت را به ایشان بچشانید و احترام و مقبولیت آنها را به دست آورید.

تکرار و تکرار و تکرار

زندگی کارمندی به خودی خود بارزترین الگو برای سبک زندگی تکراری‌ست. رفت و آمد در ساعات معین و محتوای کاری‌ای که اغلب در گرداب تکرار گرفتار است. این تکرار حوصله سر بر معمولا با یک ناهار تکراری که تنها کاربرد آن پر کردن معده و رفع نیاز است همراه می‌شود و نه تنها به بازگشت انرژی به ذهن و بدن کارمند کمکی نمی‌کند بلکه بار خستگی را بر روش او سنگین‌تر هم می‌کند. دشمن این تکرار اما می‌تواند رنگ و بوی یک غذای شرکتی متفاوت و خوش‌طعم باشد تا کارمندان با صرف آن اکسیر نشاط و انگیزه را به پیکره‌ی شرکت تزریق کنند.

تهیه غذای شرکتی کارافید با توانایی و مسئولیت‌پذیری مثال زدنی، کمکی بزرگ به سازمان شما برای رسیدن به بالاترین میزان نشاط و سرزندگی در میان کارمندان‌‌تان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *