تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

اهمیت تهیه غذای شرکتی

اهمیت تهیه غذای شرکتی

 اهمیت تهیه غذای شرکتی موضوعی‌ست که در اینجا به آن پرداخته خواهد شد. اما قبل از آن ببینیم چرا اصولا سرو غذای شرکتی در محل کار توسط سازمان مهم است و این کار چه منافعی به ارمغان خواهد آورد.

همه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها همواره در تلاشند تا با بهره بردن از علوم مختلف نظیر مدیریت منابع انسانی و سایر شاخه های دانش مدیریت،  سازمان خود را به محلی هرچه مناسب‌تر برای استفاده از حداکثر توان پرسنل خود تبدیل کنند. در این راه قطعا توجه به سلامت جسمی و روانی کارمندان امری ضروری‌ست که  مدیران شرکت‌ها باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

غذای شرکتی نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر سلامت کارمندان یکی از مواردی است که توجه به آن می‌تواند نقش قابل توجهی در بهبود این موضوع داشته باشد. اینجاست که اهمیت تهیه غذای شرکتی بر سازمان‌ها آشکار شده و شرکت‌ها را درگیر این مساله می‌کند که چگونه و از چه طریق می‌توانند غذای شرکتی مناسبی را برای کارکنان خود تامین کنند تا سلامت آنها را تضمین کرده و انرژی لازم برای کار روزانه را به آنها اهدا کند. در ادامه به صورت موشکافانه‌تر به مواردی اشاره خواهد شد ‌که اهمیت تهیه غذای شرکتی و تاثیر مثبت غذای شرکتی خوب بر عملکرد کارکنان را برای ما نمایان‌تر می‌کند.


تهیه غذای شرکتی، تخصص کارافید است


غذای شرکتی : بهانه‌ای خوب برای گرد آمدن

هر انسانی مجبور به غذا خوردن است، جبری که این روزها برای کارمندان بیشتر به نوعی رفع تکلیف منجر می‌شود تا به یک لذت. به راستی چه عاملی می‌تواند باعث شود خوردن غذای شرکتی کاری فرح‌بخش و البته انرژی دهنده باشد؟ پاسخ ساده است: دور هم غذا خوردن.

کارمندان اغلب ساعات کاری را به تنهایی پشت میز خود می‌نشینند و اکثر فعالیت‌های روزانه‌ی خود و احتمالا صرف ناهار را نیز همان‌جا انجام می‌دهند. در واقع بیش از دو سوم کارمندان حداقل نیمی از وعده‌های غذایی خود را در تنهایی می‌خورند.

خوردن دسته‌جمعی غذای شرکتی اما، ارتباطات و روابط میان همکاران را قوی‌تر کرده، صمیمیت و رفاقت می‌سازد، شادی و رضایت شغلی کارمندان و بهره‌وری سازمان را به طور چشم‌گیری افزایش می‌دهد. اثرات مثبت این کار به قدری مشهود و زیاد است که شرکت‌های بزرگی مانند گوگل آن را یک اولویت می‌دانند. با تامین غذای شرکتی خوب برای کارمندان‌تان، سازمان شما نه تنها از مزایای این کار دسته‌جمعی سود می‌برد بلکه:

  • کارمندان را ترغیب می‌کند تا با یک استراحت خوب و خوردن غذای شرکتی خوش‌طعم باطری‌های خود را برای ادامه‌ی کار روزانه شارژ کنند.
  • می‌تواند با جایگزینی وعده‌های غذای شرکتی سالم به جای غذاهای آماده و کارخانه‌ای و یا غذاهای رستورانی جان کارمندان را نجات دهد!
  • با یک منوی غذای شرکتی غیرمعمول ولی جذاب و متفاوت بهره‌وری و روحیه‌ی کارمندان را بالا ببرد.
  • نشان می‌دهد که سلامت و البته جیب کارمندان چقدر برای سازمان مهم و باارزش است.
  • به ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی کارمندان کمک بزرگی خواهد کرد.
  • کار سخت و تفریح مناسب را در ویترین فرهنگ و ارزش‌های سازمان شما به نمایش خواهد گذاشت.

تهیه غذای شرکتی، تخصص کارافید است


اهمیت تهیه غذای شرکتی

چرا تهیه غذای شرکتی مهم است؟

شما زمان کافی برای تحقیق، تحمل استرس بیش از حد، برنامه‌ریزی، سفارش و سرو غذای شرکتی را ندارید، حجم کار روزانه بالاست و فشار همین کار سطح انرژی شما را پایین آورده است. اما تهیه و خوردن غذا حذف‌شدنی نیست. شما می‌بایست برای بازگرداندن انرژی و انگیزه‌ی لازم به کارمندان و خودتان، به فکر یک غذای شرکتی خوشمزه و البته با قیمت مناسب باشید. جایی که ممکن است این کار در تله‌ی تکراری و غیرجذاب بودن گرفتار شود جزئیات آن است.

این روند چقدر زمان ببرد و غذای شرکتی کی تحویل شما داده شود؟

برای چه تعداد از کارکنان غذا نیاز است؟

چه تعداد از کارمندان دارای حساسیت غذایی یا محدودیت‌های رژیمی‌اند؟

چه استثناها و شرایطی برای تغییرات لحظه آخری در منوی غذای شرکتی سفارش داده شده وجود دارد؟

آیا کیترینگ یا تهیه غذای شرکتی مورد نظر توانایی تامین سفارش سازمان را دارد؟

بسته بندی و ارائه غذای شرکتی به صورت تک نفره باشد یا دسته جمعی؟

آیا تهیه غذای شرکتی انتخاب شده می‌تواند کیفیت، کمیت و تحویل غذای گرم و مطلوب را تضمین کند؟

آیا می‌تواند برای مراسم و رویدادهای خاص شرکت خدمات درخور را ارائه دهد؟

پاسخ این پرسش‌ها در گاوصندوقی است که کلید آن در دستان کارافید است. کارافید تمامی نگرانی‌های شما در مورد زمان تحویل، حجم و کیفیت متناسب باقیمت و سایر جزئیات غذای شرکتی و چالش‌هایی که در این زمینه برای شما وجود دارد را به در نطفه خفه کرده و مبتکرانه‌ترین راه حل‌ها را در خورجین کارامدی‌های خود دارد.


تهیه غذای شرکتی، تخصص کارافید است


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =