تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

اپلیکیشن سفارش غذا

کترینگ گیترینگ تهیه غذا کارافید

اپلیکیشن سفارش غذا

وجود یک اپلیکیشن سفارش غذا مخصوص شرکت‌ ها و سازمان ها ، با توجه به افزایش روزافزون جمعیت کارمندی ، امری ضروری‌ست. اتوماسیون، قابلیت کنترل و تنظیم را افزایش ‌‌‌می‌‌دهد و هر فرآیندی که قابل اندازه گیری شود قابل مدیریت نیز خواهد بود و رفته رفته نگاه شرکت ‌‌‌ها‌ را نسبت به فرآیند تهیه غذا برای کارمندان عوض خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که تهران محلی‌ست که رقابت بر سر جذب مشتری جهت سفارش غذا در آن بسیار شدید است و به همین خاطر حجم زیادی از رستوران‌‌‌ ها‌ و فست فود ها در جاهایی راه‌اندازی ‌‌‌می‌‌شوند که به مراکز تجاری و شرکتی تهران نزدیک‌‌تر‌ باشند. هر قدر نزدیک‌‌تر‌ به این مناطق باشید، حجم سفارش غذای کارمندی از کترینگ افزایش خواهد یافت.

حتی کترینگ‌ هایی که در مراکز تجاری و اداری راه اندازی ‌‌‌می‌‌شوند نگاهی غیر تخصصی به غذای کارمندان دارند و هدف اصلی فقط گرفتن حجم بالای سفارش است. کارمندان در تهران برای یک اپلیکیشن‌‌‌ سفارش غذا مخاطبی فوق‌العاده هستند که این اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ نباید از آنها چشم‌پوشی کنند، ولی نگاه به سایر بازارها باعث ‌‌‌می‌‌شود تا محصولی عمومی‌تر طراحی شود و در نتیجه آن اپلیکیشن‌‌‌ سفارش غذا در تهران کارآیی لازم برای کارمندان در تهران را نخواهند داشت.

مزایای اپلیکیشن سفارش غذا

در حال حاضر تعدادی اپلیکیشن سفارش غذا وجود دارند که هر کدام از آنها با سیاست خاص خود سعی در جذب مشتریان خود دارند. اپلیکیشن سفارش غذا در تهران، یک واسطه بین مشتریان و کترینگ‌ هاست که سعی دارد سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به سفارش تلفنی داشته باشد. اپلیکیشن سفارش غذا هر چه که باشد، دو مزیت خیلی بزرگ برای مخاطب دارد:

  • ‌‌‌می‌‌توان در زمان کوتاهی بسیاری از رستوران‌‌‌ها‌ و فست فودهای اطراف را پیدا و مطابق با ذائقه و قیمت، غذای دلخواه را انتخاب کرد.
  • اپلیکیشن سفارش غذا این امکان را به مخاطب ‌‌‌می‌‌دهد که نظرات خود درباره یک غذا یا یک رستوران را با دیگران به اشتراک بگذارد و از نظرات دیگران نیز آگاه شود.

از آنجا که تعداد اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی سفارش غذا در ایران روز به روز در حال افزایش است، رقابت بین آنها سنگین و سنگین‌‌تر‌ ‌‌‌می‌‌شود و در نتیجه صاحبان آنها مجبورند برای جذب مشتری و گرفتن سفارش غذا دست به کارهای زیادی بزنند. با افزایش رقابت این مزایا برای مشتریان ایجاد ‌‌‌می‌‌شود:

  • ‌‌‌می‌‌توانند از تخفیف‌‌‌ها‌ی بیشتری بهره مند شوند. اپلیکیشن ها‌ی سفارش آنلاین غذا برای جذب حداکثر مشتری و تصاحب سهم بیشتر از بازار تخفیف را ابزار خوبی می‌دانند و خوشبختانه نفع آن برای مشتری خواهد بود.
  • در کارهای خدماتی نظیر اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی سفارش غذا، کیفیت خدمات تعیین کننده است و بدون کیفیت بالا و حتی با وجود تخفیف‌‌‌ها‌ی چشم گیر، قطعا مشتری زیادی جذب نخواهد شد. با توجه به رشد کیفیت کار این اپلیکیشن‌‌‌ ها‌، کار به جایی رسیده است که حتی بر روی زمان تحویل غذا رقابت شدیدی در گرفته و هر چه سرعت تحویل غذا بیشتر باشد سود آن برای مشتری بوده و از همه مهم‌‌تر‌ غذای گرمتر و به نسبت تازه‌‌تر‌ی به دستش خواهد رسید.
  • تجربه‌‌‌ها‌ی جدید در خوردن برای اکثر آدم‌‌‌ها‌ جذاب است. وجود رستوران‌‌‌ها‌ و منوهای غذایی متنوع باعث ‌‌‌می‌‌شود تا با نام‌‌‌ها‌یی رو به رو شوید که هیچ‌گاه آنها را ن‌‌‌می‌‌شناختید. بنابراین این اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ ‌‌‌می‌‌توانند تجربه‌‌‌ها‌ی لذت بخش جدیدی را برای ذائقه‌ی مشتری ایجاد کنند.

تمام این اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی سفارش غذا ، کاربری عام یافته و به صورت تخصصی برای هر قشری طراحی شده‌اند. پس طبیعی است که نیاز مشتریان اصلی خود را در طراحی‌‌‌ها‌ی خود مد نظر قرار داده اند. ما روزانه سفارش‌‌‌ ها‌ی آنلاین غذای زیادی داریم که مربوط به کارمندان و مدیران شرکت‌‌‌ ها‌ست. بسیاری از این افراد در شرکت‌‌‌ ها‌ی کوچکی کار ‌‌‌می‌‌کنند که تهیه غذای آن بر عهده شرکت نیست و کارمندان این شرکت‌‌‌ها‌ مجبورند روزانه سفارش‌‌‌ها‌ی غذای خود را از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین برای رستوران‌‌‌ها‌ بفرستند. البته با افزایش اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی سفارش آنلاین غذا، سهم سفارش از این طریق بسیار بیشتر شده است.

مشکلات کارمندان در سفارش غذا

بزرگترین معضلاتی که یک کارمند در یک شرکت کوچک در زمان استفاده از اپلیکیشن‌‌‌ سفارش غذا با آنها رو به روست عبارتند از:

  • تأخیر در زمان تحویل غذا باعث کلافگی کارمند، کاهش بازدهی و از همه مهم‌‌تر‌ از بین رفتن زمان استراحت و ناهار وی خواهد شد. چه بسیار مدیرانی که به دلیل این تأخیر در غذا خوردن با کارمندان خود برخورد کرده اند. با توجه به فشرده بودن کارها و اینکه اکثر کارمندان شرکت‌‌‌ها‌ی خصوصی بسیار مشغله دارند، چنین چیزی برای آنها بسیار سخت است و البته برای کارفرما و مدیر نیز چندان جذاب نیست که کارمند در زمان کاری به فکر ناهار خود باشد.
  • با توجه به مورد قبل، کارمند مجبور است با عجله سفارش دهد و در نتیجه بهترین انتخاب را نخواهد داشت و همین رفته رفته خوردن ناهار را به اجباری تبدیل ‌‌‌می‌‌کند که صرفاً چیزی خورده ‌‌‌می‌‌شود و بس. در حالی که در قوانین جدید برای منابع انسانی در سرتاسر جهان، صرف غذایی با کیفیت معادل است با افزایش کارایی کارمند. قطعاً کارمندی که زمان ناهار خود را اجباری برای رفع گرسنگی خود ببیند، رفته رفته در جریان کار انگیزه و شوق خود را از دست ‌‌‌می‌‌دهد.
  • دغدغه دیگری که به خاطر سفارش آنلاین غذا از اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی متعارف به وجود ‌‌‌می‌‌آید این است که در نقطه اوج سفارش‌‌‌ها‌ی مردم عادی، این احتمال وجود دارد که زمان زیادی صرف سفارش و دریافت غذا شود.
  • غیر تخصصی بودن اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی سفارش غذا برای کارمندان به خصوص در شرکت‌‌‌ها‌ی کوچک، باعث شده است تا سیل تخفیف‌‌‌ها‌ به سمت این افراد جریان پیدا کند و جالب اینجاست غذاهایی تخفیف دارند که شاید متناسب با وعده‌‌‌ها‌ی غذایی قبلی کارمند نباشند. در نتیجه بی نظمی غذایی، بحران‌‌‌ها‌ی سلامتی کارمند را بیش از پیش تشدید می‌کند و کارمند دچاردردها و بیماری‌هایی می‌شود که ریشه در تغذیه نامناسب و غیرتخصصی دارد.

راه حل کارافید

بنابراین لزوم استفاده از اپلیکیش‌‌‌ سفارش غذا به صورت تخصصی برای کارمندان شرکت‌‌‌ ها‌ بسیار ضروری به نظر ‌‌‌می‌‌رسد. دغدغه‌ی بزرگی به نام غذا به تعداد نفرات شرکت ربطی ندارد. یک دغدغه مشترک است بین تمامی آدمها و بدون مدیریت صحیح و نگاه تخصصی تبدیل به یک مشکل روزمره ‌‌‌می‌‌شود. اپلیکیشن‌‌‌ ها‌ی تخصصی سفارش آنلاین غذا مخصوص شرکت‌‌‌ ها‌ی کوچک، در بازار ایران اصلاً وجود ندارد. منظور ما اپلیکیشنی است که فقط و فقط این دسته از کارمندان را شامل شود و بتواند بهترین راه حل برای آنها باشد. نیازمندیهای کارمندان شرکت‌‌‌ها‌ی کوچک با شرکت‌‌‌ها‌ی بزرگ بسیار متفاوت است و تعمیم دادن راه حل آنها به این شرکت‌‌‌ ها‌، کاری غیرعاقلانه و غیرتخصصی خواهد بود.

کارافید، با در نظر گرفتن تمام نیازمندیهای کارمندان شرکت‌‌‌ها‌ی کوچک و بزرگ، اپلیکیشن سفارش غذا ی خود را در تهران، مخصوص کارمندان شرکت‌‌‌ ها‌ طراحی کرده است. جایی که ما برای منوی غذای شرکتی کارمندان و سلامتی رژیم غذایی آنها بسیار تمرکز کرده ایم تا هر فردی در درون هر شرکتی هر چند کوچک، حس خوشی را در غذا خوردن تجربه کند و چیزی به نام دغدغه‌ی ناهار و به خطر افتادن سلامتی خود را نداشته باشد. کارافید راه حلی‌ست برای حفظ نیروی کار منابع انسانی در شرکت‌‌‌ها‌ و افزایش سلامتی کارمندان. با ثبت نام شرکت خود در این سامانه محیط کاری شادتر و سالم‌تری برای سازمان و کارمندان خود ایجاد کنید.

 

One thought on “اپلیکیشن سفارش غذا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =