تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

تغذیه کارمندان دیابتی شرکت

غذای کارمندان دیابتی

تغذیه کارمندان دیابتی شرکت

تغذیه کارمندان دیابتی با سایر کارمندان شرکت تفاوت دارد اما برخلاف آنچه بسیاری فکر می‌کنند تنها نخوردن قند و شیرینی اصل مهم این رژیم غذایی نیست. این نکته‌ای‌ست که باید در انتخاب تهیه غذای شرکتی مناسب که توجه به این امر را مهم می‌دانند لحاظ نمود.

چنانچه مدیران شرکت ها تصمیم داشته باشند غذای سالم و ایده‌آل برای وعده‌ی ناهار کارمندان دیابتی خود تدارک ببینند، باید به چند نکته توجه کنند:

پروتئین در غذای کارمندان دیابتی

غذای کارمندان دیابتی باید شامل پروتئین برای سیرکردن و مقدار متعادلی کربوهیدرات برای تامین انرژی مورد نیاز آنها باشد، مابقی بشقاب غذای آنها باید از سبزیجات غیرنشاسته ای و تا جای ممکن رنگارنگ انتخاب شود.

چربی در غذای کارمندان دیابتی

غذای این پرسنل باید با چربی‌های سالم تهیه شده باشد تا هم میزان انرژی بدن کارمندان دیابتی حفظ شود و هم مانع افزایش سریع قند خون‌شان شود.

مدیران شرکت‌ها می‌توانند با انتخاب هوشمندانه‌ای در نحوه تامین غذاهای رژیمی، موجبات رضایت کارمندان دیابتی را فراهم آورد، طوری‌که هم از غذای خود لذت ببرند و هم قند خونشان را در محدوده مجاز نگه دارند. بی‌شک کترینگهای تهیه غذای شرکتی معتبر به این نکته توجه خاصی نموده و همواره در منوی تهیه غذای شرکتی در نظر خواهند داشت که این دسته از کارمندان با چه نیازهای غذایی مواجه هستند و حداکثر تلاش خود را برای کسب رضایت ایشان و البته مدیران آنها خواهند نمود.

با دانستن این موضوعات در باره غذای کارمندان دیابتی،‌ و تفاوت هایی که این کارمندان با سایر پرسنل شرکت دارند،‌ اولین قدم در انتخاب تهیه غذای شرکتی،‌ توجه به تنوع غذایی در منوی غذای شرکتی کیترینگ‌های انتخابی است. از سویی باید توجه کرد که این انتخاب را نباید به تمامی کارمندان تحمیل کرد و توجه به نیاز غذایی سایر کارمندان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مشخصات سازمان خود را در بخش ثبت نام شرکت ها ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهکارهای فوق‌العاده‌ی کارافید را به شما معرفی نمایند.

6 thoughts on “تغذیه کارمندان دیابتی شرکت

    1. با سلام
      این کار بستگی به شرایط هر فردی دارد که در صورت همکاری با سازمان شما مشاورین ما متناسب با وضعیت و سن و سایر شرایط راهنمایی های لازم رو ارایه خواهند کرد

  1. من کارمندی هستم که قند خون بالا دارم
    برای پیشگیری از ابتلا به دیابت رعایت این منوی غذایی کافیه یا باید بیشتر اجتناب کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =