تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

تهیه و صرف غذا

تهیه و صرف غذا

یکی از مهم‌ترین کارهای روزانه ما تهیه و صرف غذاست. چه زمانی که در منزل هستیم یا در محل کار حضور داریم و یا قصد برگزاری مراسم و مهمانی داشته باشیم دغدغه‌ی تهیه غذا ی خوب و مناسب همواره با ماست.

برنامه ریزی تهیه غذا

برنامه ریزی مهم‌ترین بخش انجام هر کاری است. بحث تهیه غذا هم از این موضوع مستثنی نیست. صد البته که این کار بسیار وقت‌گیر و گیج کننده بوده و توجه به نیاز تمامی کارمندان با علایق غذای متفاوت ممکن است از حوصله‌ی مدیران خارج باشد.

در این زمان حضور شرکت‌‌های تهیه غذا و اصطلاحا کترینگ‌‌های غذا‌یی بسیار با اهمیت و کمک کننده خواهد بود و ‌می‌تواند بسیاری از استرس‌‌ها و نگرانی‌‌های را کاهش داده و خدمات لازم را انجام دهد. این موضوع به شما از دو جهت کمک خواهد کرد: اول این فرصت را به شما خواهد داد که روی مطالب مهم دیگر تمرکز کافی باشید و دوم این که به نحو احسن و بسیار عالی تهیه غذا را برای شرکت شما انجام خواهد داد و بیشترین رضایت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تهیه غذا را به متخصصش واگذار کنید

درست مثل هر کار دیگری که انجام آن نیاز به متخصص دارد، غذا و تهیه غذا را هم باید اصطلاحا به این کاره‌اش سپرد. تهیه غذا کار آسانی نیست و ن‌می‌توان این کار را به کسی که تجربه ایی در تهیه غذا ندارد واگذار نمود.

متخصصان امر تهیه غذا ‌می‌دانند که چه غذایی را به چه میزان و طبق چه سلایق غذایی تهیه نمایند که کارمندان شرکت شما و یا مهمانان مراسم از غذایی که ‌می‌خورند راضی باشند.

ارائه غذا بسیار مهم است

نحوه ارائه غذا بسیار مهم است، به عبارتی غذایی که شما سرو می‌کنید، علاوه بر طعم فوق العاده، باید چشم را نیز باید خیره کند. کارمندان شرکت و یا مهمانان مراسم شما، غذا را با تصورات خود تطبیق ‌می‌دهند. انواع غذاها و نوشیدنی‌‌های ارائه شده توسط کترینگ علاوه بر راحت کردن کار شما،‌ می‌تواند در ذهن کارمندان شرکت ماندگار شود.

این موضوع خود نیازمند تنوع غذایی بالاست. بنابراین باید با تهیه غذاهای مختلف و کترینگ‌‌های متفاوتی ارتباط برقرار کرده و تنوع غذایي را در آنها جست‌و‌جو کرد.

سرمایه‌گذاری در تجارت غذا

طبق مطالبی که گفته شد، در بحث غذا باید دقت بالایي به خرج داد و با شرکت‌‌های تهیه غذای معتبری عقد قرارداد داشت. چرا که نگرانی شما را در زمینه‌‌هایی نظیر صرفه جو‌یی در وقت، تهیه غذای خوب و متناسب با هر فرد،‌ پذیرایي مناسب و احساس خوب فارغ از استرس را برای شما در پی خواهد داشت.

پس نیاز به تهیه غذا و کترینگ‌‌هایی داریم که با اعتماد کامل به آنها بتوانیم نیازهای تهیه غذای شرکت و مراسم خود را رفع کنیم.

کارافید ‌با کادری مجرب و در اخیار داشتن کترینگ های ارزان و باکیفیت می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. همین حالا ثبت نام کنید و از منوهای متنوع ما غذای شرکتی خود را سفارش دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =