تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

خدمات غذایی شرکتی

تهيه غذا براي ادارات ، شرکت ها و سازمان ها

ما با تهيه غذا ها و رستوران هاي سطح بالايي در ارائه خدمات و کيفيت در محله شما قرارداد داريم تا شرکت شما را به متنوع ترين و با کيفيت ترين و منوي محله مجهز کنيم. احتمالا براي شما سوال است که ما تا چه حد نياز شرکت را به غذا تامين ميکنيم؟ براي پاسخ به اين سوال ميتوانيد ادامه مطلب را بخوانيد و يا اجازه دهيد کارشناسان ما اطلاعاتي متناسب با شرکت شما در اختيارتان قرار دهند.

صبحانه

مهم ترين وعده در روز، مخصوصا اگر از ابتداي صبح بايد در جلسه اي شرکت کنيد و يا کار مهمي را آغاز کنيد.آيا دوست داريد تيم شما روزي پر انرژي را آغاز کند؟

يک راه خوشمزه براي آغاز کردن يک روز: بسياري از ما صبحانه اي را با نان و پنير ،مربا،و خامه را در تعريف يک صبحانه خوب جاي خواهيم داد.اما يک صبحانه عالي را چگونه تعريف ميکنيم؟ صبحانه بايد شيرين باشد ، گرم باشد،سرد باشد،سريع باشد، همراه با نوشيدني گرم يا آبميوه؟ هر کدام تعريف شما باشد، هر کدام را هوس کرديد بدانيد کارافيد جاي مناسبي براي شماست. ذائقه شما و تيم شما هر چقدر متنوع بهتر!!! کارافيد در انتظار چالش تنوع طلبي تيم شماست.

آيا ميخواهيد تيم شما به صبحانه خوردن عادت کند ؟

صبحانه شرکتی

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

شام

اگر شيفت شب در سازمان شما عاديست و اگر گاه به گاه، شام هاي کارافيد گزينه اي مناسب براي سازمان شماست.

به ندرت پيش مي آيد کسي را پيدا  کنيد که بعد از يک روز کاري سنگين، شب را هم با انگيزه براي انجام ماموريت خود در شرکت فعاليت کند. اين کار واقعا خسته کنند است. بي شک اين اتفاق در همه جا خواهد افتاد و امري اجتناب ناپذير است. نگران نباشيد. کارافيد در کنار شماست تا به تيم شما انگيزه لازم را براي ادامه تزريق کند و انرژي تحليل رفته همکاران را دوباره تامين کند. جادوي غذاهاي کارافيد را در کنار خود داشته باشيد و تيم خود را در شاد نگه داريد.