تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۱۲۱۱۲۹۴

ایمیل info@karafeed.com

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

خدمات غذایی شرکتی

تهيه غذا براي ادارات ، شرکت ها و سازمان ها

ما با تهيه غذا ها و رستوران هاي سطح بالايي در ارائه خدمات و کيفيت در محله شما قرارداد داريم تا شرکت شما را به متنوع ترين و با کيفيت ترين و منوي محله مجهز کنيم. احتمالا براي شما سوال است که ما تا چه حد نياز شرکت را به غذا تامين ميکنيم؟ براي پاسخ به اين سوال ميتوانيد ادامه مطلب را بخوانيد و يا اجازه دهيد کارشناسان ما اطلاعاتي متناسب با شرکت شما در اختيارتان قرار دهند.

صبحانه

مهم ترين وعده در روز، مخصوصا اگر از ابتداي صبح بايد در جلسه اي شرکت کنيد و يا کار مهمي را آغاز کنيد.آيا دوست داريد تيم شما روزي پر انرژي را آغاز کند؟

يک راه خوشمزه براي آغاز کردن يک روز: بسياري از ما صبحانه اي را با نان و پنير ،مربا،و خامه را در تعريف يک صبحانه خوب جاي خواهيم داد.اما يک صبحانه عالي را چگونه تعريف ميکنيم؟ صبحانه بايد شيرين باشد ، گرم باشد،سرد باشد،سريع باشد، همراه با نوشيدني گرم يا آبميوه؟ هر کدام تعريف شما باشد، هر کدام را هوس کرديد بدانيد کارافيد جاي مناسبي براي شماست. ذائقه شما و تيم شما هر چقدر متنوع بهتر!!! کارافيد در انتظار چالش تنوع طلبي تيم شماست.

آيا ميخواهيد تيم شما به صبحانه خوردن عادت کند ؟

صبحانه شرکتی

ناهار

فکر کردن در باره اينکه براي نهار چه خواهيم خورد، هم ميتواند لذت بخش باشد و هم آزار دهنده. تمرکز ما بر تامين غذاهاي خوشمزه براي لذت بخشيدن به روز تيم شماست که ارتقا دهنده ارتباط شما و تيم تان است. شما بر روي کسب و کار خود تمرکز کنيد.

بايد از محدوديت هاي ناهار در محل کار گذر کرد

رژيمي براي کاهش وزن داريد يا نياز به انرژي بالايي داريد براي ادامه روز. گياه خواريد و يا از آن دسته افرادي که به دريافت پروتيين بالا نياز داريد. هر سبک غذايي را مي پسنديد و يا هر رژيمي داريد، ميتواند از اين پس در شرکت نيز تامين شود. ديگر براي رعايت رژيم غذايي خود  در محل کار سختي اي نخواهيد کشيد. از سالاد تا استيک ، از آش رشته تا شيشليک. از غذاهاي محلي ايران تا معروف ترين های آمريکاي جنوبي ميتواند در منوي غذاي شرکتي شما باشد.

شام

اگر شيفت شب در سازمان شما عاديست و اگر گاه به گاه، شام هاي کارافيد گزينه اي مناسب براي سازمان شماست.

به ندرت پيش مي آيد کسي را پيدا  کنيد که بعد از يک روز کاري سنگين، شب را هم با انگيزه براي انجام ماموريت خود در شرکت فعاليت کند. اين کار واقعا خسته کنند است. بي شک اين اتفاق در همه جا خواهد افتاد و امري اجتناب ناپذير است. نگران نباشيد. کارافيد در کنار شماست تا به تيم شما انگيزه لازم را براي ادامه تزريق کند و انرژي تحليل رفته همکاران را دوباره تامين کند. جادوي غذاهاي کارافيد را در کنار خود داشته باشيد و تيم خود را در شاد نگه داريد.