تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

سفارش غذا در ماه رمضان

سفره افطار

 

سفارش غذا در ماه رمضان

آشپزی کردن برای آدم‌های دنیای مدرن سخت شده و این کار در ماه رمضان حتی سخت‌تر هم به نظر می رسد. اگر کارمند باشید اوضاع از این هم پیچیده‌تر می شود، چون حتی سفارش غذا هم در این ماه ساده نیست.
کارافید سفارش غذا در ماه رمضان را برای کارمندان شرکت ها ساده کرده است. اگر زمانی برای تهیه‌ی سحری یا افطاری ندارید، یا اگر در میانه‌ی روز به دلایل اضطراری به دسترسی به غذا نیاز داشتید پورتال کارافید را از پیش چشم بگذرانید و از کترینگ های فعال در ماه رمضان غذای مورد نظر خود را تهیه کنید.

 

ثبت نام در پورتال کارافید

ورود به پورتال کارافید برای دریافت فهرست غذاها

ماه رمضان

ماه نوستالژیک رمضان تصاویر جذاب زیادی با خود دارد. تصویر مادر پای اجاق که بوی سرخ‌کردنی از ماهیتابه‌ی کهنه اما جادویی‌اش، ساعت قبل از اذان مغرب را به یک ریاضت مکاشفه‌آمیز تبدیل می‌کرد. درخشش زولبیا و بامیه و عطر سبزی خوردن وسط سفره‌ی افطار، آواز مثنوی افشاری شجریان که هر غروب از بلندگویی نامریی در کوچه‌ها طنین می‌انداخت که بیا و امتحان کن چند روزی در صیام؛ و آدم‌هایی که انگار در یک دنیای مهربان‌تر و پرتحمل‌تر زندگی می‌کردند.

به‌علاوه روزه گرفتن دستاویزی بود برای فخرفروشی ما در مدرسه و زبان‌های خشک و سفید که تا آخرین حد توان بیرونشان می‌آوردیم و به هم نشان می‌دادیم که یعنی بله، ما این‌طور قهرمان‌هایی هستیم!

چیزها در قدیم معنی‌ دیگری داشتند. شاید دنیا جای خلوت‌تری بود و جا هنوز برای این که هر کاری را با احساس عمیق‌تری انجام بدهیم زیاد بود.

 

 

غذا در ماه رمضان
سفارش غذا در ماه رمضان

 

 

به هر حال، ماه رمضان حال و هوای سحرآمیزش را برای ما داشته باشد یا نه، به عنوان یک کارمند روزهای آسانی پیش رو نخواهیم داشت. آشپزی در این ماه عادت‌ها و زمان‌بندی‌های نرمال زندگی ما را به هم می زند و با خستگی و کم‌طاقتی و ملاحظات اغلب ما جور در نمی‌آید.
در نتیجه بسیاری از ما با مشکل تهیه‌ی غذا در این ایام رو به روییم. چه برای سحر، چه برای افطار و چه برای روزهای بیماری و عذر. سفارش غذا در ماه رمضان تقریباً یک مشغولیت دائمی برای کسانی است که زمان و حوصله‌ی کافی برای آشپزی در این ماه را ندارند.

کارافید سفارش غذا در ماه رمضان را برای کسانی که به هر دلیل امکان تهیه‌ی غذا در این ماه را ندارند ساده کرده است. کترینگ‌ های فعال در ماه رمضان که مجوز پخت و پز در این دوره را دارند از طریق سامانه‌ی آنلاین کارافید مشکلی به عنوان تهیه‌ی غذا در ماه رمضان برای وعده‌های سحری، افطار و غذای افراد معذور از روزه‌داری را حل می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =