تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

غذای شرکتی – نیروی کمکی سازمان شما

غذای شرکت

 غذای شرکتی : نیروی کمکی سازمان ها

غذای شرکتی و دغدغه‌ی آن اغلب به چشم نیاز ضروری نگریسته می‌شوند و سازمان ها نیز در وهله‌ی اول در صدد رفع این نیاز هستند که تا اینکه نگاهی انگیزشی به مقوله ی غذای شرکتی داشته باشد. پیش تر توصیه های کارافید برای افزایش سلامت و در نتیجه رضایت کارمندان را خوانده ایم. حال هرچند تهیه‌ی غذای شرکتی مناسب و حتی‌الامکان متفاوت از هر روز کمی آرمانگرایانه به نظر برسد اما کارافید در تلاش است با افزودن چاشنی انگیزش به غذای شرکتی، آن را به عاملی برای بهبود عملکرد هرچه بیشتر کارمندان و پیشرفت سازمان‌ها بازتعریف کند. در ادامه مواردی بررسی خواهند شد که می‌توانند غذای شرکتی را به عاملی برای ایجاد انگیزه‌ی بیشتر در میان کارمندان بدل کنند.


برای استفاده از خدمات بی نظیر تهیه غذای شرکتی کارافید کلیک کنید


"<yoastmark

 

جشن سازمانی

موفقیت همواره حاصل یک تلاش دسته‌جمعی و تمرکز همه‌ی عوامل یک مجموعه بر روی یک هدف مشترک است. لذت این کامیابی‌ها می‌تواند با سفارش یک غذای ویژه و خوش‌طعم از یک تهیه غذای شرکتی معتبر و برگزاری یک جشن سازمانی دوچندان شده و انگیزه‌ی کارمندان را برای رسیدن به پیروزی‌های آتی افزایش می‌دهد.

فصل شلوغ کاری

روزهایی از سال هستند که فصل شلوغ کاری به حساب می‌آیند. اواخر هرفصل یا سال معمولا حجم کارها به حداکثر می‌رسد. کسی فرصت سر خاراندن هم ندارد و دقایق حکم طلا را دارند. با توجه به وقت‌گیر بودن پروسه سفارش و تحویل غذای شرکتی ، این امر می‌تواند انرژی و تمرکز کارمندان را گرفته و بر عملکرد آنها تاثیر منفی بگذارد. بهترین روش برای حل این معضل و آسودگی خیال هرچه بیشتر واگذاری کار به کارافید است. تهیه غذای شرکتی کارافید غذای گرم و خوش‌طعم را با مناسب‌ترین قیمت به شما تحویل می‌دهد و غبار نگرانی را از چهره‌ی شرکت شما از بابت غذای شرکتی می‌زداید.


برای استفاده از خدمات بی نظیر تهیه غذای شرکتی کارافید کلیک کنید


جذب نیروی انسانی کارآمد

جذب نیروی انسانی کارآمد و ماهر بسیاری از دغدغه‌های مدیران سازمان‌ها را برای درست انجام شدن امور از بین می‌برد. هرچه کارکنان یک مجموعه از توانایی‌های بیشتری برخوردار باشند مسیر رسیدن به موفقیت هموارتر خواهد بود. سازمان‌هایی که خدمات جانبی بهتری به کارمندان خود ارائه می‌دهند همواره گزینه‌ی جذابی برای گزینه‌های شغلی مستعد هستند. غذای شرکتی خوب بی‌شک یکی از این خدمات است. یک غذای شرکتی خوش‌طعم می‌تواند عاملی باشد تا این افراد، سازمان شما را برای فعالیت انتخاب نموده و مجموعه‌ی شما شرکتی متشکل از زبده‌ترین کارکنان خواهد شد.

غذای شرکتی : عامل برتری نسبت به رقبا

با توجه به بازار داغ رقابت بین شرکت‌ها، هرگونه مشخصه مثبت در سازمان می‌تواند شما را به صدر جدول رده‌بندی بهترین‌ها نزدیک‌تر کرده و عامل برتری نسبت به رقبایتان باشد. مطمئن باشید کارمندان هر شرکتی پیگیر اوضاع دیگر شرکت‌ها که دوستانشان در آنها کار می‌کنند هستند و شرایط آنها را رصد می‌کنند. غذای شرکتی یکی از مواردی است که این شرایط را شامل می‌شود. اگر غذای شرکتی رقیب کیفیت و مزایای بهتری نسبت به غذای شرکتی ارائه شده توسط شرکت شما داشته باشد، باید منتظر زمزمه‌های شکایت گونه‌ی کارمندان باشید. بهترین غذای شرکتی را برای کارمندان خود فراهم کنید تا آنها برای بودن در مجموعه‌ی پویایی مثل سازمان شما به دوستان شاغل خود در شرکت‌های رقیب فخر بفروشند.

ایجاد صمیمیت و یکدلی

ایجاد صمیمیت بین کارمندان باعث تقویت حس مسئولیت‌پذیری آنها می‌شود. یکی از عوامل موثری که می‌تواند به ایجاد این صمیمیت کمک شایانی کند صرف یک وعده غذای شرکتی متفاوت و منحصربه‌فرد به صورت دسته‌جمعی‌ست. کارافید بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید با تهیه‌ی یک غذای شرکتی خوش‌طعم برای کارمندان خود، بستر لازم برای ایجاد یکدلی و صمیمیت بین آنها را فراهم کنید.


برای استفاده از خدمات بی نظیر تهیه غذای شرکتی کارافید کلیک کنید


به استقبال تعطیلات آخر هفته

ساعات پایانی کار هفتگی تداعی کننده‌ی حس انتظار دوران مدرسه برای خوردن زنگ پایان کلاس‌ها در روزهای پنج‌شنبه است. خستگی حاصل از یک هفته کار سخت و اغلب تکراری و لحظه‌شماری برای فرار به سوی تعطیلات آخر هفته، سطح تمرکز کارمندان را به میزان چشم‌گیری کاهش می‌دهد. چاره‌ی کار صرف یک ناهار کاری یا یک میان‌وعده‌ی انرژی‌بخش است تا به کارمندان خود نشان دهید جز کار شما چیزهای دیگری مانند اهمیت به روحیه و سلامتی آنها نیز هست که برای‌تان اهمیت دارد.

 

مهمانی کاری
مهمانی کاری


برای استفاده از خدمات بی نظیر تهیه غذای شرکتی کارافید کلیک کنید


غذای شرکتی مهمانی های کاری

برگزاری مهمانی های کاری می‌تواند مقدمه‌ی خوبی برای  شروع همکاری بین سازمان‌ها باشد. شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که قصد سرمایه‌گذاری و مشارکت کاری با شما دارند تمام جزئیات سازمان‌تان را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند تا علاوه بر این که میزان توانایی شما را در انجام کار مورد نظر بسنجند؛ فرهنگ، منش و نظم سازمان‌تان را نیز محک بزنند. بی‌شک اگر ببینند شرکت شما با کارمندان رفتاری مطلوب داشته و تمامی نیازهای آنها به بهترین شکل ممکن محترم شمرده می‌شود، به لغزاندن قلم جهت امضا پای قرارداد همکاری مشتاق‌تر می‌شوند. اغلب این نشست‌ها ساعت ها به طول می‌انجامد و شرکت شما می‌بایست در این زمان میزبان خوبی برای مهمانانش باشد. اگر طرف قرارداد شما یک تهیه غذای شرکتی توانمند باشد با خیال راحت می‌توانید این کار را به او سپرده و لذت ناهاری با طعم متفاوت را به ایشان بچشانید و احترام و مقبولیت آنها را به دست آورید.

تکرار و تکرار و تکرار

زندگی کارمندی به خودی خود بارزترین الگو برای سبک زندگی تکراری‌ست. رفت و آمد در ساعات معین و محتوای کاری‌ای که اغلب در گرداب تکرار گرفتار است. این تکرار حوصله سر بر معمولا با یک ناهار تکراری که تنها کاربرد آن پر کردن معده و رفع نیاز است همراه می‌شود و نه تنها به بازگشت انرژی به ذهن و بدن کارمند کمکی نمی‌کند بلکه بار خستگی را بر روش او سنگین‌تر هم می‌کند. دشمن این تکرار اما می‌تواند رنگ و بوی یک غذای شرکتی متفاوت و خوش‌طعم باشد تا کارمندان با صرف آن اکسیر نشاط و انگیزه را به پیکره‌ی شرکت تزریق کنند.

تهیه غذای شرکتی کارافید با توانایی و مسئولیت‌پذیری مثال زدنی، کمکی بزرگ به سازمان شما برای رسیدن به بالاترین میزان نشاط و سرزندگی در میان کارمندان‌‌تان خواهد بود.

در مقاله فرهنگ غذای سازمانی به صورت تخصصی تر به این مساله مهم میپردازیم ...


برای استفاده از خدمات بی نظیر تهیه غذای شرکتی کارافید کلیک کنید


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سیزده =