تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

غذای شرکتی

غذای شرکتی با کارافید

غذای شرکتی: تخصص کارافید

غذای شرکتی و سازمانی، چالشی بود که باعث شد تا تخصصی به نام کارافید به وجود آید. با رشد تکنولوژی و اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مبتنی بر وب، کارافید نیز به عنوان یک راهکار نرم افزاری مبتنی بر وب، شکل جدیدی از تخصص غذای شرکتی را کلید زد. گنجاندن همه مزیت های سنتی، تجارب ارزشمند و پراکنده کارافید در قالب یک سیستم واحد نرم افزاری در تهیه غذای شرکتی باعث شد تا استراتژی یکپارچه ای را در مدیریت تأمین غذای شرکتی ایجاد کنیم و خدمات خود را برای شرکت های بزرگ و کوچک، سازمان های دولتی و خصوصی، کارخانجات و کارگاه ها راحت تر و بهتر ارائه کنیم. از طرف دیگر، ایجاد یک سیستم غذای شرکتی با تنوع غذایی بالا با تعداد زیادی از کترینگ ها و رستوران ها، محبوبیت این سامانه را چندین برابر می کند. استفاده از اصل سلامت در تغذیه با استفاده از ابزارهای نظارتی، کنترل کیفیت و مشاوران تغذیه، راهکاری بود که پیش از شیوع کرونا مورد پسند شرکت ها در تهیه غذای شرکتی شان بود و با شیوع کرونا، تبدیل به یک اصل حیاتی و ضروری نیز شد.
ساده سازی تهیه غذای شرکتی در کارافید از یک فرآیند دردسرساز و تولید کننده تنش و چالش، محبوبیت را به همراه آورد. این محبوبیت زاییده احترام سامانه کارافید در تأمین غذای شرکتی است، احترام به زمان مدیران و کارمندان شرکت ها و سازمان ها. کاهش دغدغه های سفارش دهی غذاهای شرکتی و بستن قرارداد و سفارش غذای شرکتی از رستوران ها و کترینگ ها در کارافید به قدری ساده و آسان انجام می شود که هرگونه ابزار مورد نیاز برای انواع فرآیندهای تهیه غذای شرکت ها و سازمان ها، به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های مختلف برای تهیه غذای شرکت و سازمان خودشان نیازمند روش های متنوعی برای بستن قرارداد با رستوران ها و کترینگ ها هستند. همه این روش ها با ساز و کارهای پیچیده مالی آنها، به سادگی هر چه تمام تر پیاده سازی شده است تا در کمترین زمان و با چند کلیک ساده، غذای شرکت شما شما آماده و تحویل شود.
بدون وجود یک زنجیره تأمین گسترده و غیرمتمرکز از انواع رستوران ها و کترینگ ها، وظیفه تهیه غذای شرکتی به صورت سنتی ادامه پیدا می کرد و فقط یک پوشش از فناوری را به خود می گرفت. پوشش دهی خدمات منحصربفرد تأمین غذاهای شرکتی توسط کارافید، بدون داشتن یک زنجیره گسترده از رستوران ها و کترینگ ها با محوریت پراکندگی در همه نقاط جغرافیایی تهران امکان پذیر نبود. ایجاد تنوع غذایی و توزیع به موقع غذاهای متنوع شرکتی سفارش داده شده، نیازمند یک حلقه متمرکز از رستوران ها و کترینگ ها نیز بود و در نتیجه این زنجیره گسترده با داشتن حلقه هایی متمرکز، مدیریت زمان دقیق را برای ارسال به موقع غذاهای شرکتی سفارش داده شده شرکتی امکان پذیر ساخت.
تجربه و سابقه درخشان باعث می شود تا تخصص کارافید در تهیه غذای شرکتی یک تخصص ویژه باشد. تجربه غنی کارافید در تهیه غذای شرکتی به رستوران ها کمک می کند تا کیفیت بالاتری را با هزینه کمتری برای شرکت ها و سازمان ها تولید کنند و به شرکت ها کمک می کند تا با کمترین هزینه، بالاترین سطح از خدمات را دریافت کنند. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از کارافید به عنوان یک یار و مشاور توانمند در تأمین غذای شرکتی خود استفاده می کنند. تجربه طولانی مدتی که با ابزار فناوری روز به راحتی در اختیار تمامی شرکت ها و سازمان ها از بزرگ تا کوچک قرار گرفته است، ارزشی بسیار بالا دارد. این تجربه، باعث خواهد شد تا شرکت ها، سطح بالایی از خدمات را در تهیه غذای خود دریافت کنند. این تجربه درخشان برای پیشبرد اهداف شرکت ها و افزایش رضایتمندی و کارایی منابع انسانی آنها به رایگان در اختیار شرکت ها و مشتریان و همچنین تأمین کنندگان کارافید قرار می گیرد.
جلسات کاری در شرکت ها و سازمان ها، به دلیل تصمیم سازی ها و اشراف بر موقعیت شرکت و سازمان در پیشبرد اهداف تعیین شده آنها، تبدیل به مهم ترین کارهای روتین شده است. در این جلسات ممکن است گاه مهمان هایی نیز داشته باشید. سیستم رزرواسیون و سفارش غذای شرکتی برای مهمان و یا حتی غذاهای شرکتی خاص برای جلسات کاری، یکی دیگر از ابزارهای مهم کارافید است تا نشان دهیم که ما به همه جزئیات توجه داریم. مهمان های هر شرکت ممکن است مهم ترین مشتریان آنها باشند، در این صورت غذایی با کیفیت، مطابق با ذائقه، سلامت و رژیم آنها یک ابزار بسیار مهم در جلب توجه آنها خواهد بود.
هر غذایی که منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها سفارش می دهند، توسط نظرسنجی آنها سطح بندی می شود. این سطح بندی با سطح بندی دیگری که توسط سیستم نظارتی و کنترل کیفیت کارافید برای غذاهای شرکتی صورت می گیرد، دقت و صحت سطح بندی را چندین برابر می کند. بدیهی است که سطح بندی غذای شرکتی یک هدف مهم دیگر نیز دارد. تعادل بین قیمت و کیفیت ایجاد می شود و این تعادل، تنظیم بودجه شرکت ها و سازمان ها را برای تهیه غذای شرکتی، آسان تر و منطقی تر می کند. رقابت ایجاد شده در کنار افزایش کیفیت، همراه با تعادل قیمت و کیفیت، باعث می شود تا در کنار افزایش سطح خدمات رسانی بالاتر به شرکت ها، رستوران ها و کترینگ ها را نیز در یک شرایط ایده آل توسعه و تثبیت نماید.
کیفیت و انصاف تعیین کننده قیمت است. کیفیت و قیمت کالاها و خدمات، یک رابطه مستقیم دارند. تلاش تمامی شرکت هایی که خدمات متقابل تجارت با تجارت (B2B) ارائه می دهند، ایجاد قیمتی رقابتیست. کیفیت بالا با قیمتی پایین تر از حد متعارف در اثر ایجاد تعداد زیادی از سفارشات امکان پذیر می شود. کنترل و نظارت دقیق بر روی کیفیت غذاهای شرکتی بدون افزایش درآمدزایی و سود بیشتر مراکز تأمین غذا، غیرممکن است. بنابراین تعداد سفارشات بالای غذای شرکتی، امکان کنترل و نظارت بر روی کیفیت غذای شرکتی را همراه با تثبیت یک قیمت ایده آل برای شرکت ها فراهم می کند. ایجاد تنوع کیفی غذاهای شرکتی متناسب با سطح بودجه شرکتها، کارافید را قادر ساخت تا هر نوع بودجه ای که توسط شرکت ها برای تهیه غذای شرکتی در نظر گرفته می شود را مدیریت
کرده و کیفیتی چند برابر بهتر از آن میزان بودجه را برای منابع انسانی آنها تأمین کند.
وقتی تعداد انتخاب های غذای شرکتی افزایش می یابد باعث می شود تا یک تنشی در ذهن ایجاد شود با نام "سرسام انتخاب". مشکل گیر کردن و پیچیدگی به خاطر انتخاب های متعدد و سردرگم شدن در بین انواع انتخاب ها، توسط کارافید با چهار ابزار بسیار مهم حل شده است. اول با امکان فیلتراسیون سریع بر اساس مدل های غذای شرکتی و نوع رستوران و کترینگ، دوم با امکان ویرایش غذای شرکتی انتخاب شده در صورت تغییر ناگهانی ذائقه حتی پس از نهایی کردن رزرواسیون هفتگی و یا چند روز آتی که باعث می شود تا منابع انسانی یک سازمان و شرکت، از این امکان برای راحت تر کردن خود برای انتخاب تنوع مورد نظر استفاده و در صورت نیاز ویرایش نماید و سوم با مشاوره و کمک در انتخاب غذای شرکتی. عامل سوم یک عامل بسیار مهم است. کارافید با یک سیستم مشاوره تخصصی رژیم غذایی و تغذیه، علاوه بر از بین بردن سرسام انتخاب غذای شرکتی، سعی دارد تا خدمات خود را با کیفیت بیشتر و البته احترام و ارزش گذاری بیشتر ارائه دهد. چهارم با درجه بندی کترینگ ها و رستوران های تأمین کننده غذای شرکتی براساس دستورالعمل های نظارتی و کنترلی کارافید و سیستم بازخورد و نظرسنجی از منابع انسانی شرکت ها و سازمان هاست. رتبه بندی غذاهای شرکتی در کنار این سطح بندی، کار را برای انتخاب بهتر، بسیار ساده تر می کند.
در کارافید، هر کارمند می تواند با توجه به سلیقه شخصی از تنوع بی نظیر انواع غذاهای شرکتی، رستوران ها و کترینگ های مختلف استفاده کند و منوی اختصاصی خود را رزرو کرده و بسازد. از غذاهای ایرانی، فست فود تا غذاهای رژیمی و یا حتی غذاهایی با سلیقه های اختصاصی تر. اینکه حتی خود کارمند امکان شارژ مالی مازاد بر هزینه غذای شرکتی خود را دارد باعث می شود تا برای بهره بردن از غذاهای باب میل خودش، آزادی عمل بیشتری داشته باشد. تنوع، کیفیت و توجه اختصاصی به نظارت و کنترل کیفیت غذاهای شرکتی، تضمینی است بر احترام به سلیقه و رژیم هر همکار در شرکت و حفظ سلامت و رضایت او. منوی اختصاصی و منوی ثابت حتی در کنار هم نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
لزوم وجود منوی ثابت غذای شرکتی برای بعضی از شرکت ها و سازمان ها باعث شد تا کارافید بدون لطمه به سیستم متنوع سفارش دهی غذا و حتی با در نظر گرفتن جزئیات ذائقه های کارمندان، سامانه ای را ایجاد کند که امکان ایجاد یک منوی ثابت هفتگی غذای شرکتی و یا حتی رزرو ماهیانه را ایجاد کند. 5 مدل از انواع غذاهای شرکتی، در این منو چیده شده است. حق انتخاب غذای شرکتی برای همکاران در مجموعه علیرغم وجود یک منوی ثابت تعیین شده توسط شرکت و سازمان، همچنان وجود دارد. هدف از این منوی ثابت، عدم به هم ریختن نظم شرکتی و سازمانی مورد نیاز برخی از سازمان ها و شرکت ها برای تهیه غذای مجموعه های خود است. ترکیبی از سیستم سنتی رایج با ترکیبی از حق انتخاب بالا، یک منوی ثابت غذای شرکتی را می سازد که همان سطح از رضایت منوی شناور با حق آزادی بی نهایت را برای همکاران مجموعه در قالب سیستم و سیاست های شرکت و سازمان استخدام کننده آنها، پشتیبانی می کند.
آموزش کامل و صبورانه، پشتیبانی نامحدود و مشاوره های تخصصی، یک سیستم توانمند از نظر خدمات پس از فروش را برای شرکت ها و سازمان ها در تهیه غذای شرکتی ایجاد کرده است. آموزش به منظور استفاده از همه پتانسیل های سامانه صورت می گیرد. در حالت عادی، استفاده از اصلی ترین و ضروری ترین ابزارها در سامانه غذای شرکتی کارافید، هیچ نیازی به آموزش ندارد. آموزش به منظور استفاده از ابزارهای خاص و همه پتانسیل های سیستم در نظر گرفته شده است. پشتیبانی برای نحوه استفاده از ابزارهای خاص و یا هرگونه سوال و یا راهنمایی به صورت نامحدود در اختیار شرکت و کارمندان آنهاست. مشاوره غذای شرکتی یکی از ارزشمندترین مزایای رایگان سامانه تهیه غذای شرکتی کارافید است. اینکه مشاوران تخصصی تغذیه و سلامت رژیمی کارافید و مشاوران چگونگی تهیه و تأمین غذای شرکتی، موظف هستند تا در صورت نیاز با در نظر گرفتن سلامت تغذیه منابع انسانی شرکت ها و همچنین رعایت رژیم های خاص لاغری، چاقی و یا درمانی آنها، خدمات رایگان مشاوره ای را ارائه دهند و این جز برای ارزش گذاری و احترام ویژه به مشتریان کارافید نیست.

One thought on “غذای شرکتی

  1. سلام و خداقوت. به نظرم متنوع ترین سایت تهیه غذای شرکتی کارافید هست برای کارمند.
    خسته نباشید سپاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =