تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

قرارداد با کیترینگ های ما

قرارداد با کیترینگ های ما

مساله‌ای که سازمان‌های متوسط و بزرگ در تهیه‌ غذای شرکتی خود را به آن گرفتار می‌کنند، قراردادهای طولانی مدت با یک کیترینگ است. تا پیش از انعقاد این قرارداد ها ، همه‌چیز ایده‌آل به نظر می رسد. گفتار رستوران/ کیترینگ شبیه عاشق دل‌خسته ایست که هدفی جز به‌دست آوردن رضایت محبوب خود ندارد: وعده های شیرین، ادعای کیفیت بی‌رقیب، نمایش انبوهی از مواد غذایی ممتاز و ده‌ها مزیت دیگر که رستوران ها و کیترینگ ها برای جلب نظر شرکت‌ها و سازمان ها برای خود برمی‌شمرند.

در ابتدای کار نیز همه چیز خوب به‌نظر می‌رسد. اما آفتی که هر قرارداد بلندمدت را تهدید می کند، کاهش انگیزه ی تامین کننده پس از تثبیت قرارداد است. ماه عسل تمام می‌شود و با گذشت زمان مدیران واحد تامین غذا –نه همه، اما بسیاری از آن‌ها- خود را ملزم به رعایت استانداردهای بالایی که زمانی از آن برای تشویق سازمان ها به عقد قرارداد استفاده کرده بودند نمی بینند.

مسبب این افول کیفیت چیست؟ به‌سادگی، نبودن رقیب.

راه حل چیست؟ قراردادی که تعهدات در آن بلند مدت است، اما در هر لحظه رقابتی برانگیزاننده بین چند کیترینگ قوی برای جلب رضایت سازمان شما وجود دارد.

چه کسی می تواند چنین  قراردادی را برای سازمان شما منعقد کند؟

دستیابی به چنین امکانی تنها بر بستر پویای فناوری اطلاعات میسر است. پورتال قدرتمند کارافید با تحت پوشش قرار دادن صدها رستوران و کیترینگ برگزیده، امکان رزرو غذا از دو ساعت تا یک ماه قبل از سرو غذا را فراهم می آورد. نتیجه؟ در صورتی که شما یا کارمندانتان به هر دلیلی از غذا و نحوه ی خدمات یک کیترینگ/ رستوران راضی نباشید، می توانید به سادگی و سرعت و با چند کلیک، غذای بعدی را از یکی دیگر از رستوران های تحت قرارداد کارافید تهیه کنید؛ با کیفیتی که برای ربودن دل کارکنان شما عرضه شده است!

البته این تمام داستان نیست. رستوران‌ های برگزیده کارافید، غذاهایی را تهیه می کنند که در هیچ کیترینگ دیگری یافت نمی‌شود. با تنوعی بی‌مانند و متفاوت با وعده های کسل‌کننده و تکراری، که صرف غذا در محل کار را به یک عمل بی روح و ماشینی تبدیل کرده است؛ تهیه شده تحت نظر متخصصان خبره تغذیه سازمانی که می توانند نبض سلامت سازمان و رگ خواب احساس کارکنان شما را با مهارت وصف‌ناپذیری پیدا کنند.

وعده های غذایی که می‌توانند با توجه به رژیم تغذیه، ذائقه و نیازهای جسم و روح تک تک کارکنان شما هر روز رنگ و طعمی تازه بیابند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هجده =