تلفن تماس ۲۶۷۱۲۳۳۷-۰۹۱۲۸۴۶۴۹۶۸

تلفن پشتیبانی ۰۹۹۱۲۰۸۹۳۸۸

ساعت کاری ۹ الی ۱۷

کترینگ های ارزان در تهران

کارمندان شرکت

کترینگ های ارزان در تهران

یافتن کترینگ های ارزان در تهران همانند درخواست برای سایر خدمات و کالاها یک درخواست متعارف و بسیار پرطرفدار مشتریان است. کالاهای مصرفی و مواد خوراکی که هر روزه مجبور به خریداری آنها هستیم، هر قدر ارزان‌‌تر‌ باشند و کیفیت متناسبی با قیمت داشته باشند ما را بیشتر به خریدشان ترغیب می‌کنند. تهران یک کلانشهر است که نیاز به کالاهای مصرفی و غذا در آن بیداد ‌می‌‌کند. هر روز هم که همه چیز گران‌‌تر‌ ‌می‌‌شود. از طرفی آدم‌ها‌ بیشتر درگیر کار هستند و در نتیجه چیزی به نام غذای ارزان برایشان بسیار اهمیت پیدا ‌می‌‌کند. کیفیت بالا در کنار ارزان بودن، برگ برنده هر کترینگی خواهد بود.

شناسایی و یافتن کترینگ های ارزان شاید کار مشکلی نباشد. اما پیدا کردن کترینگ های ارزان که غذاهای آن کیفیت مناسبی داشته باشد آنقدرها هم کار ساده‌ای نیست. کترینگ‌ ها‌ی ارزان لزوماً همیشه کیفیت را فدای قیمت نمی‌‌کنند و هستند کترینگ‌ها‌ی ارزان که کیفیت را منصفانه با قیمت متناسب ‌می‌‌کنند تا مشتری را به خود وفادار کنند.

کترینگ‌ ها‌ی ارزان با ارائه‌ی غذای با کیفیت دریافته‌اند که رمز پیروزی در بازار پر رقابت تهیه غذا، قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت است. تعادل بین کیفیت و قیمت، یک کترینگ را مشهور و محبوب خواهد کرد و وقتی برند خلق شد، اعتبار و اعتماد به دست خواهد آمد.


طیف وسیعی از کترینگ ها در پنل غذاهای شرکتی کارافید


بسیاری از کارمندان شرکت‌ها‌ و حتی آدم‌ها‌ی عادی ‌می‌‌دانند که ارزان‌‌تر‌ین غذاها، مخصوص کترینگ‌ ها‌ست و رستوران‌ها‌ و فست فودها توان رقابت قیمتی با کترینگ‌ ها‌ی ارزان را ندارند. کترینگ در مقیاس بالا غذا تولید ‌می‌‌کند و هر جا حجم افزایش یابد، قیمت هر وعده بسیار کاهش پیدا ‌می‌‌کند و در نتیجه در بین انواع جاهایی که به نوعی غذا تهیه و ارسال ‌می‌‌کنند، کترینگ‌ ها‌ مقرون به صرفه ترین آنها به شمار ‌می‌‌روند.

البته در نظر داشته باشید که برند کترینگ و همچنین محل آن بسیار روی قیمت تأثیر ‌می‌‌گذارد و چه بسا کترینگ‌ها‌یی که قیمتی بسیار بالاتر از کیفیت غذای خود را دریافت ‌می‌‌کنند.

در کارافید کترینگ های ارزان و مرغوب تهران به شرکت‌ها معرفی می‌شوند و تلاش این است که در کنار خلق برند برای آن کترینگ، کیفیت بالایی را با قیمت ارزان به کارمندان عضو خانواده کارافید تحویل دهد. کارافید، یک زنجیره کامل است که یک سر آن تقاضای معقول کارمندان شرکت‌ها‌ برای غذاها و کترینگ های ارزان و با کیفیت و سر دیگر این زنجیره، کترینگ‌ها‌یی هستند که ارزش نام خود را درک کرده اند و سعی دارند با فروش بیشتر سود کنند تا با قیمت بالاتر.


طیف وسیعی از کترینگ ها در پنل غذاهای شرکتی کارافید


نقش کارافید

کارافید قیمت ارزان را صرفاً یک باور غلط در زمینه تغذیه کارمندان ‌می‌‌داند و واژه صحیح‌‌تر‌ را قیمت مناسب می‌داند. در مقاله غذای شرکتی ارزان و نصایح کارافید به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم. کارافید کترینگ‌ ها‌ی خوب در تهران را کترینگ‌ ها‌یی ‌می‌‌داند که ضمن حفظ کیفیت غذای خود، حاشیه سود پایینی را طلب ‌می‌‌کنند و به فکر افزایش تعداد سفارش غذای خود هستند. کارافید با توافق با کترینگ‌ ها‌ی ارزان و باکیفیت که حاضرند تا خود را با تعداد سفارش بالا به سود برسانند تا با سود بیشتر، بستری بسیار جذاب را برای شرکت‌ها‌ در تهیه غذا فراهم آورده است. بستری که در آن؛ شرکت‌ها‌ی مخاطب، غذاهایی با کیفیت و قیمت مناسب را تهیه کنند و کترینگ‌ ها‌ی ارزان نیز مشتریانی وفادار به دست آورند.

در نظر داشته باشید که کیفیت و قیمت دو فاکتوری‌ست که در کارافید فدای یکدیگر نخواهند شد و هر دو در یک جهت حرکت ‌می‌‌کنند تا بهترین‌ها‌ و مناسب‌‌تر‌ین‌ها‌ خلق شود. یافتن کترینگ های ارزان در تهران با نوآوری کارافید، اتفاق جدیدی‌ست که بی شک مورد استقبال همه قرار خواهد گرفت.

کارافید به منابع انسانی بسیار اهمیت ‌می‌‌دهد. منابع انسانی شرکت‌ها‌ و کترینگ‌ها‌، هر دو به کمک کارافید به بلوغی ‌می‌‌رسند که برای یکدیگر و به نفع یکدیگر کار کنند. پیوند بین کیفیت و قیمت در سطح منابع انسانی کترینگ‌ها‌ باعث افزایش کارایی منابع انسانی در شرکت‌ها‌ ‌می‌‌شود و این اتفاقی‌ بزرگ در حوزه منابع انسانی در ایران است. شرکت‌ها‌ اعم از بزرگ و کوچک و خصوصی و دولتی، ‌می‌‌توانند از خدمات پرشمار کارافید در جهت رسیدن به اهداف تغذیه‌ای سازمان خود بهره ببرند. کافی‌ست از طریق فرم ثبت نام و یا تلفن ما با کارافید ارتباط برقرار کرده و گا‌می‌‌بزرگ برای تحول غذای شرکت خود بردارید.


طیف وسیعی از کترینگ ها در پنل غذاهای شرکتی کارافید


One thought on “کترینگ های ارزان در تهران

  1. سلام خب این دغدغه ای برای من کارگر ساده شهرستانی هست که تو تهران مشغول کارم اکثرا آگهی ها میبینید حتی جای خواب هم برای کارگر فراهم هست ولی وعده غذایی نه! برای همین وجود غذاتلفنی ها با قیمت ارزان تر به داد افرادی همچون ما میرسه و یک نعمته.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =